rozšířené vyhledávání
fixed image

Na kole za poznáním Olomouckého kraje 2011

14. 5. 2011 - Stínava, Plumlov, /Mostkovice/, Krumsín

V sobotu 14. 5. 2011 uspořádala místní akční skupina 6. ročník cyklistické akce „Na kole za poznáním Olomouckého kraje.“ Tentokrát byl start ve Stínavě, kde byli všichni cyklisté označeni identifikační páskou, kterou se poté prokazovali v cíli. Trať vedla Repešským žlebem, kolem Ježova hradu do Plumlova. Zde bylo v autokempingu Žralok pod zámkem Plumlov připraveno servisní místo cyklistů s občerstvením. V cíli na hřišti v Krumsíně byly připraveny dobroty z udírny a bohatý kulturní program. Vystoupily děti z Mateřské školy Prostějovičky, kroužek country tanců "Zuzana" ze Seloutek, dětská taneční skupina "Ještěrky" z Prostějoviček a dětská taneční skupina z Myslejovic. Děkujeme všem cyklistům za bezproblémový průběh celé akce a všem pořadatelům za bezvadnou organizaci.

Datum vložení: 17. 12. 2014 12:32
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2014 22:32